DynamoL

DynamoL (2007)

DynamoL

(5 Listopad 2007, MaxFloRec)

Drugi producencki album Rahima. Na płycie znalazło się 20 utworów, których produkcją zajął się właśnie Rahim. Zaprosił on na swój album wielu gości, głównie przedstawicieli śląskiej sceny. Najbardziej znani z nich to Śliwka Tuitam, Lilu, Abradab, Miuosh,Fokus i Grubson. Na albumie nie ma żadnych skitów, za to pierwszy track to intro wykonane techniką beatboxu. Płyta jest bardzo zróżnicowana pod względem tekstowym, co zawdzięcza zaproszonym gościom.

Już 5 listopada legendarna postać polskiego Hip-Hopu zaszczycił nas swoją producencką płytą Rahim/ Straho Instrumentals "DynamoL".

Rahim należy do tych ludzi, którzy mają już ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym. Jest rozpoznawany w każdym zakątku naszego kraju. Wszystko zawdzięcza swemu szczeremu i konsekwentnemu dążeniu do wytyczonych celów oraz swej niezłomnej miłości do muzyki. Niezależnie czy rymuje, czy produkuje podkłady muzyczne, jego twórczość trafia do ogromnejrzeszy słuchaczy, nie tylko tych słuchających rapu.Człowiek ten współtworzył największe polskie zespoły hip-hopowe, poczynając od legendarnej Paktofoniki, przez 3-X-Klan i Pijanych Powietrzem, a na Pokahontaz kończąc. Oprócz wyżej wymienionych ma na swoich koncie kilka producenckich albumów jak np. "Archiwum Kinematografii", "Receptura", "Experyment: PSYHO", czy też "Miraż" Projektora.

Tracklista
01. Hmm (Intro) (feat. MiniX)
02. SinuSoida (feat. Śliwka Tuitam)
03. Pod Paznokciem (feat. Lilu)
04. Siwyleń (feat. Siwydym)
05. Ta Gra (feat. Abradab)
06. Przesłuchanie 2 (feat. Kams)
07. To Samo (feat. Miuosh)
08. Mi Mauo (feat. Potok)
09. Cyfroni (feat. Pokahontaz)
10. Produkcje (feat. Grubson)
11. Jedna Miłość (feat. Reno, Lilu)
12. Czasem Mam Tak (feat. Swobi)
13. Uogień (feat. Projektor)
14. Popędy (feat. Skorup)
15. Sie Przedstawie (feat. Bu)
16. Bo Człowiek... (feat. Gruber, Banan, Rene1)
17. Noraczej (feat. Wesoła Familia Skład)
18. Nie Ważne Jak (feat. Textyl)
19. Strach Się Bać (feat. Eljot)
20. Freestyle (feat. Majkel, Eskobar)

 
Single:
  1. Pod Paznokciem feat. Lilu
  2. Cyfroni feat. Pokahontaz
  3. SinuSoida feat. Śliwka Tuitam
Słowa: Rahim (Straho)
Gościnnie: Mini, Śliwka Tuitam, Lilu, SiwyDym, Abradab, Kams, Miuosh, Potok, Pokahontaz, Grubson, Reno, Swobi, Projektor, Skorup, Bu, Gruber, Banan Rene1, Wesoła Familia Skład, Textyl, Eljot, Majkel, Eskobar
Producent: Rahim (Straho)
Skrecze: DJ Bambus, DJ Cloud
Wydawca: MaxFloRec
Premiera Albumu: 5 Listopad 2007

POBIERZ ALBUM